Kiedy raz podałem słuchawkom dokładny, jednorazowy egzamin, spróbowałem ich. Jak wspomniałem, mają klasyczny styl zauszny i po prostu na nie patrzą, wyściółka na uszach wydaje się odpowiednia, a szczyt opaski wydaje się trochę ubogi, ale tak naprawdę nie znasz komfortu, chyba że próbujesz na produkcie. Więc wsunąłem słuchawki i stwierdziłem, że są znakomicie wygodne. Kiedy raz podałem słuchawkom dokładny, jednorazowy egzamin, spróbowałem ich. Jak wspomniałem, mają klasyczny styl zauszny i po prostu na nie patrzą, wyściółka na uszach wydaje się odpowiednia, a szczyt opaski wydaje się trochę ubogi, ale tak naprawdę nie znasz komfortu, chyba że próbujesz na produkcie. Więc wsunąłem słuchawki i stwierdziłem, że są znakomicie wygodne. Jeśli nikt cię nie nienawidzi, nikt nie zwraca na ciebie uwagi. Jeśli uwaga jest tym, czego pragniesz dla próżności, pewności siebie, lub piekła – aby przyzwoicie żyć – wtedy wiedz, że to nie jest natychmiastowe. Każda osoba, na którą obecnie zwracasz uwagę, w pewnym momencie swojego życia, była na twojej dokładnej pozycji.

Musisz być wierny sobie

Tak jak każdy inny człowiek na planecie, mam epickie wspaniałe dni i dni, kiedy życie zwróciło się przeciwko mnie. I chociaż nie mogę znieść większości samopomocy (patrz: zmęczone cytaty z fotografii na Instagramie), czasami potrzebuję trochę pick-me-up. I przez większość czasu, aby wydostać się z opadu (ponieważ mój mózg pochyla się bardziej do matematyki / nauki niż czegokolwiek innego), muszę rzucić bombę logiczną na mój tyłek. Tak, to długi artykuł. Ale o to chodzi – jeśli czytasz to w swojej skrzynce i już jesteś, „pieprzyć to!”, Usuń to. Bez urazy. Jeśli czytasz to w przeglądarce na stronie internetowej i widzisz, jak mały jest pasek przewijania z powodu tego, jak daleko musisz jeszcze przewinąć, aby dostać się na sam dół, zamknij tę kartę i wróć do 140-znakowych ciekawostek Rada. Nadal ze mną? Uff. Trzeba było wyeliminować wszystkich z punktów: # 1, # 4 i # 8. Witajcie przyjaciele, dalej idziemy.

Pamiętaj, nigdy się nie poddawaj

Jeśli nikt cię nie nienawidzi, nikt nie zwraca na ciebie uwagi. Jeśli uwaga jest tym, czego pragniesz dla próżności, pewności siebie, lub piekła – aby przyzwoicie żyć – wtedy wiedz, że to nie jest natychmiastowe. Każda osoba, na którą obecnie zwracasz uwagę, w pewnym momencie swojego życia, była na twojej dokładnej pozycji. Trzymali się tego i pracowali na tyle, aby inni zaczęli słuchać. Wiedz, że jeśli nikt nie patrzy, możesz doświadczyć prawdziwej wolności. Tańcz w swojej bieliźnie. Napisz całkowicie dla siebie. Podobnie jak w przypadku sprzedaży poza firmą. Znajdź siebie – nie w jakimś hippisowskim dojściu do makaronów i aszramów – ale w sposób, który pomaga ci narysować własną linię w piasku, co jest ważne, a co nie. Rób to, co chcesz robić, tylko dlatego, że chcesz to zrobić. To zbuduje zaufanie, które przyda się później.

Kiedy raz podałem słuchawkom dokładny, jednorazowy egzamin, spróbowałem ich. Jak wspomniałem, mają klasyczny styl zauszny i po prostu na nie patrzą, wyściółka na uszach wydaje się odpowiednia, a szczyt opaski wydaje się trochę ubogi, ale tak naprawdę nie znasz komfortu, chyba że próbujesz na produkcie. Więc wsunąłem słuchawki i stwierdziłem, że są znakomicie wygodne. Kiedy raz podałem słuchawkom dokładny, jednorazowy egzamin, spróbowałem ich. Jak wspomniałem, mają klasyczny styl zauszny i po prostu na nie patrzą, wyściółka na uszach wydaje się odpowiednia, a szczyt opaski wydaje się trochę ubogi, ale tak naprawdę nie znasz komfortu, chyba że próbujesz na produkcie. Więc wsunąłem słuchawki i stwierdziłem, że są znakomicie wygodne. Jeśli nikt cię nie nienawidzi, nikt nie zwraca na ciebie uwagi. Jeśli uwaga jest tym, czego pragniesz dla próżności, pewności siebie, lub piekła – aby przyzwoicie żyć – wtedy wiedz, że to nie jest natychmiastowe. Każda osoba, na którą obecnie zwracasz uwagę, w pewnym momencie swojego życia, była na twojej dokładnej pozycji. Trzymali się tego i pracowali na tyle, aby inni zaczęli słuchać. Wiedz, że jeśli nikt nie patrzy, możesz doświadczyć prawdziwej wolności. Tańcz w swojej bieliźnie. Napisz całkowicie dla siebie. Podobnie jak w przypadku sprzedaży poza firmą. Znajdź siebie – nie w jakimś hippisowskim dojściu do makaronów i aszramów – ale w sposób, który pomaga ci narysować własną linię w piasku, co jest ważne, a co nie. Rób to, co chcesz robić, tylko dlatego, że chcesz to zrobić. To zbuduje zaufanie, które przyda się później.

Privacy Preference Center